خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
كاربرد سيني كابل چيست naskas
نوشته شده در تاريخ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ توسط admin | نظرات (0)

 

 

 سيني كابل ها را ميتوان به عنوان يك پشتيبان از سيم هاي باز شناخت. ساختار اين محصول سفت و سخت است و ظاهري نردبان شكل دارد. اين وسيله به عنوان جايگزيني براي سيستم سيم كشي باز و مديريت كابل در ساخت و ساز ها استفاده مي شود. همچنين اگر نياز به تغييري در سيستم سيم كشي بوجود آيد، ميتوان كابل هاي جديد را به جاي كشيدن آنها از طريق لوله، در  سيني كابل   نصب كرد. توليد سيني كابل ها به شكلي است كه قابليت كنترل گرما را دارند و در موارد لزوم موجب خنك شدن سيم ها مي شوند.

قيمت سيني كابل

 

قيمت سيني كابل ، از مزاياي سيني كابل ها مقاومت بالا در برابر حرارت و رطوبت مي باشد. همچنين عوامل مختلفي در   قيمت سيني كابل موثر است. مانند: دوام و مقاومت، تفاوت سايز و اندازه، ميزان تحمل سيني كابل ها و موارد ديگري كه موجب تفاوت قيمت آن مي شود. سيني كابل ها توانايي پشتيباني انواع سيم كشي مانند: خطوط ولتاژ بالا، كنترل خطوط مخابرات، خطوط نوري و توزيع برق را دارند. همچنين توليد اين نوع محصول به دليل شركت هاي مختلف توليد كننده نيز متفاوت است. مواد به كار رفته در توليد سيني ها براساس هدف به كارگيري در موارد مختلف بر قيمت آن ها تاثير مي گذارد. مثلا قيمت سيني كابل مورد استفاده در پاركينگ يا مكان هاي بسته و سرپوشيده نسبت به فضاهاي باز متفاوت است. زيرا مواد به كار رفته در سيني پاركينگ ها از جنس گالوانيزه بوده و سيني مكان هاي باز آب كاري شده مي باشد.

 

نردبان كابل

 

نردبان كابل ، تفاوت نردبان و سيني در نحوه عبور سيم ها است. در نردبان، سيم ها به صورت عمودي و در سيني به صورت افقي عبور داده مي شوند. نردبان ها نسبت به سيني كابل، مقاومت و استحكام بالايي در تحمل بيشترين بار را دارند. از نردبان كابل به منظور پشتيباني كابل هاي سنگين كه مسافت طولاني تري دارند استفاده مي شود.   نردبان كابل  در مراكز بزرگ مانند كارخانه ها و سوله ها مورد استفاده قرار مي گيرد. همچنين براي استفاده از هركدام از اين محصولات، نردبان يا سيني كابل مشخص كنيد كه مي خواهيد چه ميزان بار را پشتيباني كند. نردبان ها از اين مزيت برخوردار هستند كه به طور مداوم از كابل هاي خود در تمام طول آنها را پشتيباني ميكنند. اين وسيله به گونه اي مهندسي شده اند تا توانايي استحكام فولاد خود را به حداكثر برسانند. اكثر نردبان ها بعد از ساخت گالوانيزه مي شوند، تا دوام طولاني تري در برابر رطوبت و خوردگي داشته باشند. نردبان كابل ها نسبت به حجم و تعداد مورد استفاده در محل مورد نظر با مشخص كردن نوع و ضخامت، توليد مي شوند.

 

منبع:  psanaram.com

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به naskas مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين | تبديل قالب تک بلاگ